שווננפלד אורטופדיה – יתרונות בשימוש במדרסים

כל הסיבות למה חשוב להוסיף מדרס לנעליים

מי לא מכיר את ההרגשה של נעליים לוחצות ומכאיבות? קנינו נעליים חדשות, מדהימות ויפות, בחנות הכול היה נראה מצוין, הנעליים היו נוחות, אך בפעם הראשונה שהלכנו אתם כמה דקות, הן החלו להכאיב וללחוץ. אם גם אתם סובלים מנעלים מכאיבות, מאצבעות רגליים נרדמות, מלחץ וכאב באזור אחד בכף הרגל, זה הסימן כי אתם צריכים מדרסים.

מדרסים – כל היתרונות

מדרסים מונעים בעיות ומחלות רבות העלולות לגרום לנזקים בגב, בעמוד השדרה ובכפות הרגליים.
מדרסים מסייעים לשיפור היציבה. הודות למדרסים נוכל לצעוד למרחקים בלי לחוש כאבים גם לאחר שעות רבות של הליכה ברגל.
מדרסים חיוניים בעיקר לחולי סוכרת. הם עוזרים להזרים דם באופן תקין לכפות הרגליים. המדרסים גם מונעים היווצרות של פצעים בכף הרגל ובמקרים שבהם קיימים פצעי לחץ, המדרס יזרים דם לכף הרגל ויזרז את החלמת הפצע.
המדרסים מונעים יבלות ושלפוחיות בכף הרגל, הם בולמים זעזועים ושברי מאמץ ומפחיתים מאוד נקעים ברגליים. במקרה של בעיות במנח העצמות בכפות הרגליים הנובע כתוצאה ממום מולד או מבעיה נרכשת, המדרסים עוזרים לתקן את מנח עצמות כף הרגל.
מדרסים חיוניים מאוד לכל מי שסובל מבעיות בכף הרגל כמו בעיית בעיות פלטפוס, קשת ארכית גבוהה ועוד.

מי צריך מדרסים?

כמעט כל אחד זקוק למדרסים. לכל אדם יש מבנה כף רגל ייחודי. המדרס יתאים את הנעל באופן אישי למהנה הייחודי של כף הרגל. המדרס נחוץ במיוחד לכל מי שמרבה ללכת, לרוץ או לטייל.
אנשי גיל הזהב סובלים מבעיות יציבה והליכה. בגיל זה כושר ההליכה מדרדר. נוסף על כך קשישים רבים סובלים בגילאים מתקדמים ממחלות כרוניות כמו מחלת הסוכרת, דלקות פרקים, הפרעות בזרימת הדם ועוד. המדרס מייצב את היציבות, מייצב את העצמות, את מפרקי כף הרגל, מסייע בזרימת דם תקינה ומקל על אנשים בגיל הזהב.
כל מי שעוסק במשך שעות רבות בפעילות ספורטיבית כמו ספורטאים, חיילים ועוד, ייהנה מחיזוק כף רגל ומעמידה יציבה הודות למדרסים.
אנשים בעלי בעיות בכף הרגל כמו מי שסובל מפלטפוס מבעיות בקשת כף הרגל ומכל בעיה רפואית הקשורה לכף הרגל, צריך לפנות אל האורטופד כדי שיבחר עבורו מדרס מתאים.

איך בוחרים מדרסים?

כאשר בוחרים מדרס לכף הרגל, יש להתאים אותו באופן אישי למידת הנעליים ולמבנה כף הרגל. יש לקחת בחשבון את צורת כף הרגל, בעיות מיוחדות כמו מחלות ועוד.
חנויות נעליים רבות מציעות מדרסי מדף. חשוב לדעת כי אלו אינם מדרסים המותאמים באופן אישי, אלא לפי סטנדרט כללי.
כדי להתאים מדרס חשוב לפנות אל רופא אורטופד כדי שי בדוק את כף הרגל, יפנה את המטופל אל מכון מקצועי וייתן הנחיות באשר לבניית המדרס האישי.

התקשרו אלינו לקבלת פרטים נוספים ולקביעת מועד טיפול
טלפון: 04-6760489 או מלאו טופס צור קשר מהיר

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Accessibility Toolbar

הצהרת נגישות