שווננפלד אורטופדיה – נעלי הנוחות של ד”ר קומפורט

בחירת סוג הנעלים, עובי הסוליה, עימום הנעל הוא חלק מתהליך האבחון וההתאמה של מדרסים עבור לקוחות שונים. על מנת להציע טיפול כולל עבור לקוחותינו, אנו ממליצים על בחירת נעלי ד”ר קומפורט, במיוחד עבור רגל סוכרתית.

מבנה הנעל של דוקטור קומפורט, רחבה ועמוקה אשר מאפשרת תנועת בהונות באופן חופש, פריסה נוחה ויציבה של כף הרגל ומניעת עומסים ולחץ מיותר על כפות הרגלים, גיד אכילס , רצועות כף הרגל והברכיים. במהלך שנות עבודתנו בתחום מדרסים, לרבות מדרסים אורטופדיים, אנו ממליצים על בחירה של נעלים אלה, כחלק מפתרון כולל לבעיות שונות בכפות הרגליים בקרב קהל לקוחותינו.

כדי שניתן יהיה לבחור את סוג הנעל המתאימה לכף הרגל, לאבחון המוקדם ולהתאמה עם סוג מדרסים, מציע דוקטור קומפורט למעלה מ- 40 סוגים של נעלים עבור נשים וגברים. עקב הצורך בחיפוש אחר נעל מתאימהאנו מציעים לכם להתרשם מהדגמים השונים, משקלי הנעלים בשווננפלד אורתופדיה.

ייחודיות הנעלים כחלק מפתרון בעיות אורתופדיות

הנדסת אנוש שתוכננה בייצור נעלים אלה, מאפשרת להציע מגוון רחב של גדלי אורך ורוחב המתאימים לכל כף רגל. החל מעיצוב נעלים צרות ועד לעיצוב נעליים רחבות.

הנעלים עשויים מעור ולייקרה בעלות מרקם גמיש, אשר מאפשרות שילוב עם מדרסים בכל הסוגיםמדרסים אורתופדים, מדרסים אנטומיים לשם טיפול אפקטיבי לאורך זמן.

הנעלים מעוצבות על פי סגנון והעדפה אישית. ניתן לבחור בין נעלים עם שרוכים, סקווטש, נעלים ללא סגירה כאשר עיקר הדגש הוא על בהונות כף הרגל . כמו כן, הנעלים משלבות מדרסים אשר מספקים את התמיכה הרצויה עבור חלק מהאנשים. אחרים, הזקוקים לטיפול מותאם אישית יכולים להחליף את סוג מדרסים שבאים עם הנעל, בסוג של מדרסים אנטומיים, מדרסים אורטופדיים על פי אבחון אישי.

על סמך ניסיוננו המקצועי לאורך השנים, אנו ממליצים על שילוב של נעלי דוקטור קומפורט בשילובמדרסים מתאימים, לשם טיפול מתאים עבור מבנה כף הרגל.

מדרסים אורטופדיים, מדרסים אנטומיים אינם יכולים לפתור את הבעיות בכף הרגל, לולא הנעל המתאימה.

התקשרו אלינו לקבלת פרטים נוספים ולקביעת מועד טיפול
טלפון: 04-6760489 או מלאו טופס צור קשר מהיר

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Accessibility Toolbar

הצהרת נגישות