שווננפלד אורטופדיה – מדרסים לפני שרצים לקנות, למה חשוב להוסיף מדרס לנעליים

לפעמים איננו מודעים לכך שמדרסים עשויים לשפר את איכות חיינו בצורה די משמעותית. המילה “מדרס” מדליקה בדרך כלל נורות אדומות כגון “דורבנים”, “פלאטפוס” וכולי. אלא שמדרס, רפידה וכל הקשור אליהם, הינו מצרך בסיסי למדי, המשרת צרכים רבים מעבר לאותם המוזכרים למעלה.

האם אני צריך מדרסים?

לא פעם, לאחר רכישת נעליים מפוארות, אנו חשים בעקצוץ זדוני באצבעות כף הרגל, או תחושה מוזרה ומכאיבה לאחר שחלצנו אותם וצעדנו יחפים על הרצפה. סימנים אלה ועוד רבים, הם תופעות שכיחות למדי העשויות להימנע במידה אם נעלנו את המדרס הנכון. לאמיתו של עניין, אחוז נרחב מאוד מהאוכלוסיה פשוט זקוק למדרסים. אנו זקוקים להם בין אם אנחנו צועדים מחצית מהיום בכפכפי אצבע לאורך החוף, עם סניקרס על מסלול צחיח בנגב, או מדרסים בחיפה, בירושלים ובכל מקום אחר.

מדרסים בחיפה – סיכומו של מדרס

• ישנם סוגים רבים של מדרסים ומחומרים שונים, התורמים לכמה וכמה צרכים. מעבר למבנה של המדרס, שהוא כמובן החלק החשוב ביותר, קיים גם העניין של החומר ממנו הוא עשוי. מגוון החומרים הוא גדול, כך שגם בעלי עור רגיש יכולים להרגיש בטוח בהתאמת המדרס לצרכיהם.
• מדרס ג’ל הוא מדרס המשמש בעיקר להקלה בכאבים או בלחץ בחלקי כף הרגל, על ידי ריכוך המקום ובלימת זעזועים.
• מדרס המיוצר מסיליקון מתאים למרבית בעיות ה”אי נוחות” שאנו צריכים להתמודד איתן בחיי היום יום. מרבית מדרסי הסיליקון מתפקדים כבולמי זעזועים ואינם צריכים התאמה דקדקנית לכף הרגל. כל מי שרוכש מדרסים באילת, יהנה כמו מי שקונה מדרסים בחיפה.
• מדרס להקלה בדורבן העקב, מונעים תופעה כואבת הנגרמת מבליטה קטנה בעצם העקב.
• מדרס סיליקון משמש אף חולי סכרת, בכך שמונע לחץ מוגזם ותורם לזרימת דם תקינה לכף הרגל.

מדרסים בחיפה – מדרסים ביומכניים

מדרסים ביומכניים הם המדרסים העשויים בהתאמה אישית ומיועדים לבעיות התלויות בצורת הרגל. אנשים הסובלים מפלטפוס, קשת גבוהה, בעיות עור, יבלות ועוד, ילכו למכון מקצועי לשם התאמת מדויקת של המדרס לצורך שלהם.
מדרסים בחיפה מורכבים מכמה חומרים כמו שעם, אלומיניום, פחם ועוד. חלקם קשיחים וחלקם חצי קשיחים, לפעמים הם מצופים בחומרים רכים יותר כמו עור.

המדרס הנכסף – איך אמצא?

אין דרך טובה יותר למצוא את המדרס הרצוי מאשר לברר אצל החכמים בעלי הנסיון. אל תזלזלו בקניית מדרסים ואל תנסו לחסוך בכסף. כפות הרגליים שלנו חשובות יותר ונושאות את כל כובד הגוף. בעזרת מדרסים נוכל לשמור עליהן בזהירות המרבית!

התקשרו אלינו לקבלת פרטים נוספים ולקביעת מועד טיפול
טלפון: 04-6760489 או מלאו טופס צור קשר מהיר

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Accessibility Toolbar

הצהרת נגישות