שווננפלד אורטופדיה – מדרסים אנטומיים

מדרסים אנטומיים – להתאים את המדרס לכף הרגל

מדרסים אנטומיים הם מדרסים שמטרתם לתמוך ברקמות רכות בכף הרגל, לשפר את היציבות, להפחית כאבים, לבלום זעזועים ועוד. כדי להקל או לפתור בעיות בכף הרגל חשוב להתאים באופן אישי את המדרסים למבנה האנטומי של כף הרגל. בשוונפלד אורתופדיה מייצרים מדרסים אנטומיים באמצעים טכנולוגיים חדשים האוספים את הנתונים הייחודיים של כף הרגל ובהתאם לממצאים מעצבים עבור כל לקוח מדרסים בהתאמה אישית מלאה למבנה האנטומי של כף הרגל.

מדרסים אנטומיים – איך תדעו שגם אתם צריכים מדרסים?

יש מספר סימנים העשויים לאותת על הצורך במדרסים.

לפי מבנה כף הרגל – מבנה של רגל שטוחה או רגל קמורה מלמד על הצורך של מדרסים בשל חוסר איזון המפריע ליציבות הרגל.

מבנה ברך – ברכיים צמודות הנוטות פנימה או ברכיים המרוחקות אחת מהשנייה מלמדות על חוסר איזון. מדרסים אנטומיים יאזנו את הנטייה החריגה של הברכיים ויפחיתו את העומס ממפרק הברך.

יבלות – אם אתם סובלים מיבלות חוזרות או מתופעה של נפיחות בכף הרגל, כנראה שחלוקת המעמסה על כף הרגל לא שווה. מדרסים בהתאמה אישית יפתרו את הבעיה.

דורבן העקב נובע מלחץ וממעמסה רבה המופעלים על כף הרגל . מדרסים איכותיים יתמכו בכף הרגל, ימנעו את הלחצים עליה ויפתרו את תופעת דורבן העקב.

אם אתם סובלים מפריצת דיסק, המדרסים יכולים להקל עליכם. התמיכה של המדרסים המותאמים באופן אישי תמנע זעזועים ולחץ על עמוד השדרה, תקל על כאבי הגב ותשפר את היציבות.

מדרסים אנטומיים – למה חשוב להתאים את המדרסים למבנה האנטומי של המטופלים?

השימוש במדרסים נועד לתמוך במבנה לא רגיל של כף הרגל, לשנות את המנח של כף הרגל ולחלק את העומס במוטל על כף הרגל בצורה שווה בין אזורי כף הרגל השונים. מאחר שלכל אחד יש מבנה אנטומי שונה של כף רגל, המדרס חייב להיות מותאם באופן אישי לכל כף רגל. מדרס שלא יותאם באופן אישי לא יענה על הציפיות.
יש מגוון גדול של בעיות פתולוגיות שונות בכפות הרגליים וכל בעיה צריכה לקבל מענה אישי המותאם לסוג הבעיה. מדרס המיועד למי שסובל מפלטפוס, למשל, לא יתאים לאדם הסובל מדלקת בגיד האכילס ועוד. גם כאשר מספר אנשים סובלים מאותה פתלוגיה, עדיין יש צורך להתאים כל מדרס באופן אישי למבנה הייחודי של כף הרגל של המטופל.
השימוש במדרס שאינו מתאים למבנה כף הרגל של המטופל ולבעיה שממנה הוא סובל עלול לגרום להחמרה של המצב וליצירת בעיות פתולוגיות חדשות.
אל תזלזלו בכפות הרגליים, צרו קשר עם שוונפלד אורטופדיה כי מדרסים אנטומיים יכולים לשפר לכם את איכות החיים!

התקשרו אלינו לקבלת פרטים נוספים ולקביעת מועד טיפול
טלפון: 04-6760489 או מלאו טופס צור קשר מהיר

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Accessibility Toolbar

הצהרת נגישות