שווננפלד אורטופדיה – ספקים של משרד הביטחון ומשרד הבריאות בניית מדרסים

שווננפלד אורטופדיה נכנסה לחזית הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם בייצור והתאמת מדרסים. השיטה מתבססת ע”י איסוף נתוני כף הרגל והמבנה האנטומי ע”י סורק לייזר בתלת מימד. הסורק מאפשר הדמיה של מנח כף הרגל בדריכה ללא נשיאת משקל. (דרך זו מחליפה את תחבושות הגבס שהעתיקו את המבנה האנטומי של כף הרגל בתלת מימד)
נתוני המידע מועברים לתוכנת מחשב מיוחדת ע”י טכנאי אורטופד, אשר מתכנן ומעצב את המדרסים לפי הנתונים שנאספו בבדיקת המטופל.

היכולות הגבוהות של התוכנה מאפשרות להגיע לדיוק רב ולתת מענה ופתרונות מורכבים מה שהיה קשה להגיע קודם בשיטה הקונבנציונלית.
היכולת לעשות סימולציה בין כף הרגל למדרס בזמן בנייתו מאפשרת פיזור עומסים והתאמה מושלמת למבנה הייחודי של כל כף רגל.
מידע זה עובר לייצור בכרסומת ממוחשבת במכונת CNC שמגיעה לרמת דיוק גבוהה ביותר.

בניית מדרסים סריקת רגל להתאמת מדרסים

לאחר אבחון כף הרגל והבנת מבנה כף הרגל של המטופל, מתחיל שלב של בניית מדרסים. תהליך בניית מדרסים לרבות מדרסים אורטופדיים מבוסס על מערכת ממוחשבת לאבחון שווי משקל ושיפור היציבה שנקראת “מדיסון”. מערכת זאת מאושרת על ידי מכון התקנים הישראלי לפי תקן ISO-9001 ועל פי התקן הבינלאומי CE.

המדיסון פותח ומיוצר ע”י מאזני שקל, חברה העוסקת בכל תחומי השקילה מזה כ-30 שנה, וממוקדת במערכות שקילה לתחום הבריאות. מאזני שקל מאושרת ע”י מכון התקנים לפי תקן ISO-9001.

מכשיר המדיסון כחלק מטיפול אורטופדי

מדיסון הוא מכשיר בו משתמשים לרוב פיזיותרפיסטים, נוירולוגים, כירופרקטיים ומרכזי שיקום. מערכת מדיסון מבוססת על ארבעה חיישני כוח הנושאים ארבעה משטחי דריכה, לשם תגובות סטטיות ודינאמיות מצד המטופל. אבחון זה, מאפשר ללמוד על מבנה כף הרגל והתאמה של מדרסים עבור המטופלים השונים.
בעזרת מדיסון ניתן לקבל נתונים מספריים וגרפיים על מצב המטופל לרבות:

חלוקת המשקל בין רגל שמאל לימין ובין קדמת כף הרגל ואחורי כף הרגל
תגובה דינאמית של המטופל, קרי, בדיקת תנועת מרכז הלחץ על פני מרכז השקילה תגובות אלה חשובות לתהליך ייצור של מדרסים אורטופדיים, שנועדו להפחית את העומס והלחץ על כף הרגל.
הערכת היציבות, שיווי משקל וסכנות נפילה.

השימוש במערכת מדיסון היא חלק בלתי נפרד מתהליך ייצור מדרסים. לאור הנתונים אותה מספקת מערכת מדיסון והדיוק שבנתונים, ניתן להתאים ולייצר מדרסים מכל סוג לרבות מדרסים אורטופדים, מדרסים אנטומיים לכל גיל ולכל שגרת חיים של המטופל, במטרה לראות שינויים ושיפור ביציבות, שיווי משקל, איזון בין המעמסה על המפרקים השונים ובעיקר הפחתת רמת הכאב.

התקשרו אלינו לקבלת פרטים נוספים ולקביעת מועד טיפול
טלפון: 04-6760489 או מלאו טופס צור קשר מהיר

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Accessibility Toolbar

הצהרת נגישות